RT1210BRD07825RL
MFR.Part #
RT1210BRD07825RL
JLCPCB Part #
C1700079
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS