RC0603FR-072M15P
MFR.Part #
RC0603FR-072M15P
JLCPCB Part #
C5843125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS