HHV1WSJR-73-2M7
MFR.Part #
HHV1WSJR-73-2M7
JLCPCB Part #
C1767828
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS