KNP100JT-73-2R2
MFR.Part #
KNP100JT-73-2R2
JLCPCB Part #
C1389730
Description
-40℃~+200℃ 1W 2.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS