MF02WFF2701A10
MFR.Part #
MF02WFF2701A10
JLCPCB Part #
C51904993
Description
2.7kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS