RT0201BRE0749R9L
MFR.Part #
RT0201BRE0749R9L
JLCPCB Part #
C7353331
Description
-55℃~+125℃ 49.9Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS