FMP200JR-52-51K
MFR.Part #
FMP200JR-52-51K
JLCPCB Part #
C1759502
Description
-55℃~+155℃ 2W 51kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS