MFR25SFBE52-23K7
MFR.Part #
MFR25SFBE52-23K7
JLCPCB Part #
C1370536
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS