FMP200FBF52-1K8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP200FBF52-1K8
JLCPCB Part #
C1381779
Package
Plugin,D3.9xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS