SR0402FR-073K4L
MFR.Part #
SR0402FR-073K4L
JLCPCB Part #
C5925080
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS