FMP200FBF52-12R4
MFR.Part #
FMP200FBF52-12R4
JLCPCB Part #
C1381699
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS