FMP100JR-52-62K
MFR.Part #
FMP100JR-52-62K
JLCPCB Part #
C1748183
Description
-55℃~+155℃ 1W 62kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS