FMP100FRE52-196K
MFR.Part #
FMP100FRE52-196K
JLCPCB Part #
C1755114
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS