FMP100JR-52-300R
MFR.Part #
FMP100JR-52-300R
JLCPCB Part #
C1748168
Description
-55℃~+155℃ 1W 300Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS