FMP300JR-52-300R
MFR.Part #
FMP300JR-52-300R
JLCPCB Part #
C1766818
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS