AT0805CRD0752R3L
MFR.Part #
AT0805CRD0752R3L
JLCPCB Part #
C4269257
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS