FMP100FTF52-86K6
MFR.Part #
FMP100FTF52-86K6
JLCPCB Part #
C1380119
Description
-55℃~+155℃ 1W 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS