FMP100FTE52-470K
MFR.Part #
FMP100FTE52-470K
JLCPCB Part #
C3388870
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS