AC0612FR-07866RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0612FR-07866RL
JLCPCB Part #
C855005
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 750mW 866Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS