AA2512FK-075R6L
MFR.Part #
AA2512FK-075R6L
JLCPCB Part #
C1705823
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS