FMP100FRE52-6R81
MFR.Part #
FMP100FRE52-6R81
JLCPCB Part #
C1762496
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.81Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS