RT0805BRB07732KL
MFR.Part #
RT0805BRB07732KL
JLCPCB Part #
C864510
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS