YC248-FR-07118RL
MFR.Part #
YC248-FR-07118RL
JLCPCB Part #
C1734597
Description
118Ω 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS