AT1206DRE076K34L
MFR.Part #
AT1206DRE076K34L
JLCPCB Part #
C4071581
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS