AT1206BRD0736K5L
MFR.Part #
AT1206BRD0736K5L
JLCPCB Part #
C857386
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS