AA2010FK-07120KL
MFR.Part #
AA2010FK-07120KL
JLCPCB Part #
C2137118
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS