RC0100FR-0733KL
MFR.Part #
RC0100FR-0733KL
JLCPCB Part #
C850148
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS