AR0805FR-07191RL
MFR.Part #
AR0805FR-07191RL
JLCPCB Part #
C3994922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 191Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS