AT0805CRD07715KL
MFR.Part #
AT0805CRD07715KL
JLCPCB Part #
C4201820
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS