RT1206BRB07649RL
MFR.Part #
RT1206BRB07649RL
JLCPCB Part #
C7065164
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS