RT2512BKD071K65L
MFR.Part #
RT2512BKD071K65L
JLCPCB Part #
C6669280
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS