AT0603CRD074K3L
MFR.Part #
AT0603CRD074K3L
JLCPCB Part #
C3913339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS