YC164-JR-1051RL
MFR.Part #
YC164-JR-1051RL
JLCPCB Part #
C6015110
Description
4 51Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS