AC0201FR-07200KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0201FR-07200KL
JLCPCB Part #
C226460
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS