AT0603BRD0713K7L
MFR.Part #
AT0603BRD0713K7L
JLCPCB Part #
C855608
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS