RV0603FR-0763K4L
MFR.Part #
RV0603FR-0763K4L
JLCPCB Part #
C3955112
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS