AT0402BRD0790R9L
MFR.Part #
AT0402BRD0790R9L
JLCPCB Part #
C851143
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS