AA1218FK-0795R3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1218FK-0795R3L
JLCPCB Part #
C1701588
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS