AT0402BRD0754R9L
MFR.Part #
AT0402BRD0754R9L
JLCPCB Part #
C851053
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS