KNP50SJT-52-6R2
MFR.Part #
KNP50SJT-52-6R2
JLCPCB Part #
C1379357
Description
-40℃~+200℃ 500mW 6.2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS