AR1206FR-0710RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AR1206FR-0710RL
JLCPCB Part #
C855491
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS