AR1206FR-07150RL
MFR.Part #
AR1206FR-07150RL
JLCPCB Part #
C855494
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS