AR0603JR-0782RL
MFR.Part #
AR0603JR-0782RL
JLCPCB Part #
C5948259
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS