AHA50AFB-44R2
MFR.Part #
AHA50AFB-44R2
JLCPCB Part #
C1568480
Description
44.2Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS