RC2010FK-07221RL
MFR.Part #
RC2010FK-07221RL
JLCPCB Part #
C877244
Description
-55℃~+155℃ 200V 221Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS