RC1218DK-079K31L
MFR.Part #
RC1218DK-079K31L
JLCPCB Part #
C3924722
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS