RT0805BRD0737K4L
MFR.Part #
RT0805BRD0737K4L
JLCPCB Part #
C865436
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 37.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS