AHA50AJB-100R
MFR.Part #
AHA50AJB-100R
JLCPCB Part #
C1568110
Description
100Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS