RT0402BRB0751KL
MFR.Part #
RT0402BRB0751KL
JLCPCB Part #
C6668518
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS