FMP200FRE52-3K3
MFR.Part #
FMP200FRE52-3K3
JLCPCB Part #
C1756630
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS